מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 252:

ANGELO DENARO (XX secolo) OLIO su tela “Figura a cavallo” – 1971 firmato in basso a destra.

cm 50×60

נמכר ב: €100
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים

cm 50×60