מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 291:

נמכר ב: €1,500
1,500
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים

ANGELO ACCARDI (Sapri (Sa) 1964) OLIO su tela “Piazza cittadina con personaggi” – 2009 firmato sul retro.

cm 50×70