מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 291:
נמכר ב: €1,500
1,500
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
ANGELO ACCARDI (Sapri (Sa) 1964) OLIO su tela “Piazza cittadina con personaggi” – 2009 firmato sul retro.
cm 50×70