מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 307:
נמכר ב: €300
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
PIETRO ANNIGONI (Milano 1910 – Firenze 1988) OLIO su tela “Paesaggio” firmato sul retro. L’ opera presenta autentica su foto dell’ artista.
cm 11,5×12