מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 313:
SCUOLA LOMBARDA DEL XIX SECOLO OLIO su tela “Viandante” entro cornice coeva. cm 52×42
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA LOMBARDA DEL XIX SECOLO OLIO su tela “Viandante” entro cornice coeva.
cm 52×42