מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 318:
SCUOLA FIAMMINGA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Ruderi con personaggi”. cm 106×95
1,400
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA FIAMMINGA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Ruderi con personaggi”.
cm 106×95