מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 320:
SCUOLA EMILIANA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Madonna con bambino”. cm 81×66
1,500
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA EMILIANA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Madonna con bambino”.
cm 81×66