מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 325:
נמכר ב: €1,600
1,200
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA SICILIANA DEL XIX SECOLO OLIO su tela “Ritratto di Ferdinando Carlo Maria di Borbone (Ferdinando II Re delle due Sicilie)” entro cornice coeva.
cm 98×73