מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 341:
SCUOLA ITALIANA DEL XVIII-XIX SECOLO OLIO su tavola “Ecce Homo”. cm 37×29
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA ITALIANA DEL XVIII-XIX SECOLO OLIO su tavola “Ecce Homo”.
cm 37×29