מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 347:
נמכר ב: €400
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA ITALIANA DELLA FINE DEL XVIII SECOLO OLIO su tela raffigurante “Paesaggio marino con castello”.
cm 90×95