מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 348:
SCUOLA SICILIANA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Studio di colomba”. cm 12×29
עמלת בית המכירות: 22%
לפרטים נוספים
SCUOLA SICILIANA DEL XVIII SECOLO OLIO su tela “Studio di colomba”.
cm 12×29