מכירה פומבית December/round2
15.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo

פריט 244:

ARMADIO 1 ANTA

260
הערכה:
€280 - €300
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

ARMADIO 1 ANTA
in noce con inserti in radica di noce, paraste intagliate e bugnate , cimasa a chapeau de gendarme, XIX secolo , Sicilia h cm 220 x 100 x 57