מכירה פומבית 4
18.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 6:

Personaggio nello studio
dipinto ad olio su tela, entro cornice firmato Pitt Bier
cm 35×30

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Personaggio nello studio
cm 35×30
RIF. 52/79DIPINTI ARTE MODERNA