מכירה פומבית 4
18.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 8:

Acquarello raffigurante paesaggio con castello
entro cornice firmato e datato
cm 43×56,6

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

cm 43×56,6
RIF. 34/114DIPINTI DEL XIX SECOLO