מכירה פומבית 4
18.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 19:

Piccolo vaso
metà XX secolo

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Piccolo vaso
metà XX secolo
in porcellana bianca, decori policromi a rilievo e lumeggiature dorate
cm 16x16x8
RIF. 10/115PORCELLANE ANTIQUARIATO