מכירה פומבית 4
18.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 21:

Clown
dipinto ad olio su faesite, entro cornice firmato, XX secolo
cm 69×49
RIF. ...

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Clown
cm 69×49
RIF. 13/115DIPINTI ARTE MODERNA