מכירה פומבית 4
18.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 24:

Venezia, omaggio al Guardi
dipinto ad olio su tela, entro cornice firmato Pregno
cm 50×70

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Venezia, omaggio al Guardi
cm 50×70
RIF. 63/79DIPINTI ARTE MODERNA