Auction 12 Part 1
Christmas Auction
Dec 15, 2020
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, Italy
View demo
LOT 007 BAROMETRO:
BAROMETER
Auction house commission: 24%
BAROMETER
Legno scolpito e dorato. Inizi secolo XX. Cm 68×28.Carved and gilded wood. Early 20th century. Cm 68×28.