מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 013 UOMO CHE SPINGE BUE:

MAN PUSHING OX

עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

MAN PUSHING OX
Bassorilievo in terracotta. Secolo XX. Firmato. Cm 40×40.Terracotta bas-relief. 20th century. Signed. Cm 40×40.