מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 019 DUE PICCOLE CORNICI A GUANTIERA:

TWO SMALL FRAMES

עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

TWO SMALL FRAMES
Legno inciso e dorato. Sicilia. Secolo XIX. Cm 24×21.Engraved and gilded wood. Sicily. XIX century. Cm 24×21.