מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 022 LOTTO DI DUE OROLOGI E DUE STATUETTE:

LOT OF TWO WATCHES AND TWO STATUETTES

130
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Porcellana policroma. Secolo XX.Polychrome porcelain. 20th century.