מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 025 SCUOLA SICILIANA INIZI SECOLO XIX “La Madonna col Bambino, San Giovannino e Sant’ Anna”:

SICILIAN S

עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

SICILIAN S
Dipinto ad olio su tela in cornice dorata. Cm 36×29.Oil painting on canvas in golden frame. Cm 36×29.