מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 045 LOTTO DI DUE PANNELLI:

LOT OF TWO PANELS

130
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

LOT OF TWO PANELS
Composti da quattro mattonelle in antica maiolica policroma. Sicilia, secolo XIX. Cm 36×38.Composed of four tiles in ancient polychrome majolica. Sicily, 19th century Cm 36×38.