מכירה פומבית 12 חלק א' Christmas Auction
15.12.20
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 135 ASTRATTO -ABSTRACT:

עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Piccolo acquerello su carta firmato Licata. Datato ’04. Cm 15×10.Small watercolor on paper signed Licata. Dated ’04. 15×10 cm