מכירה פומבית 12 חלק א'
Christmas Auction
15.12.20
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
המכירה הסתיימה
פריט 135 ASTRATTO -ABSTRACT:
Piccolo acquerello su carta firmato Licata. Datato ’04. Cm 15×10.Small watercolor on paper signed Licata. ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
120
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
|