מכירה פומבית 12 חלק ב' Christmas Auction
Galleria Sarno
16.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 215 NATURA MORTA:

STILL LIFE

700
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.20 בבית המכירות Galleria Sarno

STILL LIFE
Dipinto ad olio su tela in cornice in legno dorato. Firmato sul retro Eleonora Ragusa. Cm 70×50.Oil painting on canvas in gilded wood frame. Signed on the back Eleonora Ragusa. Cm 70×50.