Auction 12 Part 2
Christmas Auction
Dec 16, 2020
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, Italy
View demo
LOT 221 MICHELE FONTANA (1965) “Volkswagen”:
Dipinto ad olio su tela. Datato 2017. Cm 40×30.Oil painting on canvas. Dated 2017. Cm 40×30.
70
Auction house commission: 24%