מכירה פומבית 12 חלק ב' Christmas Auction
Galleria Sarno
16.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 227 EZELINO BRIANTE (1901-1971) “Scorcio di casolare di campagna”:

“Glimpse of a country house”

נמכר ב: €650
650
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

“Glimpse of a country house”
Dipinto ad olio su cartone in cornice dorata. Cm 70×50.Oil painting on cardboard in a golden frame. Cm 70×50.