מכירה פומבית 12 חלק ב' Christmas Auction
16.12.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 241 UBALDO MAGNAVACCA (1885-1957) “Paesaggio con figure a cavallo e animali”:

“Landscape with figures o

נמכר ב: €180
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

“Landscape with figures o
Dipinto ad olio su tavola in cornice. Cm 46×24.Oil painting on panel in frame. Cm 46×24.