ЛОТ 10:
Shalom Sebba
Продан за: $3 200
$
$800-$1200
Комиссия аукционного дома: 15%
НДС: 17%
Shalom Sebba
Diptych, Untitled,
Gouache on paper, 32X15.5 cm.
Signed.
Provenance: Gaby and Ami Brown collection.