מכירה פומבית 12
21.1.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 1:

Il portico
XX secolo
dipinto ad olio su cartone, entro cornice
cm 45×35
RIF. ...

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Il portico
XX secolo
cm 45×35
RIF. 22/65DIPINTI ARTE MODERNA