מכירה פומבית 12
21.1.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 3:

Paesaggio con fiume ed un pescatore
XX secolo
dipinto ad olio su cartone, entro cornice firmato

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

XX secolo
cm 30×60DIPINTI ARTE MODERNA