מכירה פומבית 12
21.1.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 19:

Piatto da parete ‘Lustro di Gualdo’
epoca ‘900

130
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

epoca ‘900
in maiolica policroma a lustro, decoro con profilo femminile
cm 32
RIF. 24/92CERAMICHE ARTE MODERNA