מכירה פומבית 12
21.1.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR)

פריט 37:

Veduta della Basilica di San Marco a Venezia
1961

עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

1961
dipinto ad olio su tela, entro cornice firmato Nissim
cm 74×47
RIF. 64/79DIPINTI ARTE MODERNA