מכירה פומבית 12
21.1.21
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR), איטליה

פריט 164:

Pittore italiano del XX secolo, Natura morta
dipinto ad olio su tela entro cornice firmato
cm ...

350
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

cm 100×70
RIF. 55/79DIPINTI ARTE MODERNA