מכירה פומבית ASTA GENNAIO 2021
21.1.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo
from private collection

פריט 6:

COLINO DA THE IN ARGENTO

נמכר ב: €50
הערכה:
€50 - €150
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

COLINO DA THE IN ARGENTO
Colino da the in argento , finemente cesellato a motivi floreali e putti . Gr 77. Inghilterra , XIX secolo.