מכירה פומבית 11
23.2.21
איטליה
 Piazza D'Azeglio 22, 55049 Viareggio
Lunedì 22 febbraio 2021, ore 17

פריט 44:

Ernesto Treccani, Figura

Ernesto Treccani
Figura
Acquerello ...

נמכר ב: €360
הערכה:
€500 - €800
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

Ernesto Treccani
Figura
Acquerello tecnica mista su carta
Dimensioni: 55cm x 45cm
Certificazione: Firmato fronte opera