מכירה פומבית 7bis
Art House Auction
11.3.21
via Venezia, 56 - Taranto, איטליה
Domenica 7 Febbraio 2021 ore 11:30

פריט 194:

PELLINI ROLANDO Ferrara 1952 "New York"

€800 - €1,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 11.3.21 בבית המכירות Art House Auction

PELLINI ROLANDO Ferrara 1952 "New York" tecnica mista e resina su tela cm 40x40 del 2020. Firmata in basso a destra. Autentica dell'artista su foto