מכירה פומבית 74 חלק ב'
Viscontea auction house
10.2.21
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan, איטליה

פריט 336:

Coppia di vasi in porcellana bianca a decoro policromo con fiori e uccelli. Cina. Fine XIX secolo.
Misure : ...

€600 - €800
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Misure : Alt. cm. 57,5 ca.