מכירה פומבית 74 חלק ב'
Viscontea auction house
צור קשר עם בית המכירות
10.2.21
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 346:
Lampadario sedici luci con fusto in bronzo e gocce in cristallo molato. XIX secolo. Difetti.
€600 - €900