מכירה פומבית 215 חלק ב'
18.2.21
איטליה
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 219:
ENGRAVING OF CUPID AFTER THURS 19TH CENTURY
הערכה:
€0 - €0
INCISORE XIX SECOLO
CUPIDO, DA THURS
Stampa monocroma, cm. 21,5 x 24
Sottotitolata
In cornice