מכירה פומבית 215 חלק ב'
18.2.21
איטליה
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 224:
PASTEL DRAWING OF A GENTILWOMAN 19TH CENTURY
נמכר ב: €80
הערכה:
€100 - €150
PITTORE ITALIANO, XIX SECOLO
GENTILDONNA CON DIADEMA
Pastello monocromo, cm. 37 x 30
Non firmato
Carta libera