מכירה פומבית 8
17.2.21
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna

פריט 24:

נמכר ב: €120
הערכה:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Argentiere tedesco, XX secolo. Scatola rotonda in argento 800 decorata con putti. Sotto la base reca punzoni: 800, luna, corona. Peso: 237 gr. H. Cm 5; Ø Cm 14.