מכירה פומבית 8
17.2.21 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna

פריט 29:

נמכר ב: €140
הערכה:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

ENEA STEFANI, Bologna, XX secolo. Lotto composto da tre palette a conchiglia in argento 800. Recano punzoni sul manico: 800 e 9BO. Cm 3x11x8. Peso complessivo: 205 gr.