מכירה פומבית 8
17.2.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה

פריט 244:

נמכר ב: €150
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Coppia di PANCHETTI in legno intagliato e dorato. Inizi del XX. Veneto. Cm 37,5x52x37. (difetti)