פריט 270:
RIBALTA. Toscana/Lazio, prima metà del XVIII secolo. Lastronata in noce con...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
1,500
הערכה :
€2,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 24%
למידע נוסף
מע"מ: 22%
על העמלה בלבד
|