Auction 8
Feb 17, 2021
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Terms of sale
View demo
LOT 348:
Maestro del XVIII/XIX secolo. “Madonna”. Olio su tela. Cm 20x13,5.
€250 - €500
Auction house commission: 24%
VAT: 22% On commission only