Auction Febbraio 2021
Feb 26, 2021
 Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo

LOT 43:

SCULTURA IN GESSO PATINATO

€30 - €60
Auction house commission: 25% More details

SCULTURA IN GESSO PATINATO
XX secolo . Mis. h cm 65 x 22 x 12