Auction 75
Feb 23, 2021
 Via Paolo Sarpi, 6 - Milan

LOT 20:

Pendola in bronzo dorato, XIX secolo, con zirconi intorno al quadrante

Sold for: €500
€200 - €400
Auction house commission: 28% More details

cm 25,5 x 16 x 12,5