מכירה פומבית 002F21A ART AUCTION
Sala Retiro
25.2.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 11:

נמכר ב: €350
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.2.21 בבית המכירות Sala Retiro

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO (Copia s.XIX) Santo Tomás de Villanueva Óleo sobre lienzo. 165 x 112 cm. Faltas de pigmento y reentelado. Marco de madera dorada.