מכירה פומבית 002F21A ART AUCTION
Sala Retiro
25.2.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 36:

נמכר ב: €150
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.2.21 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ALEMANA, FF S.XIX Niña leyendo Óleo sobre madera 23 x 17 cm. Firmado "C. Becker" en el ángulo inferior derecho. Con marco dorado de estilo Luis XV.