מכירה פומבית Marzo 2021 חלק א'
24.3.21
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 13:

Sheffield inciso e sbalzato. Inizi secolo XX. Cm H 24.

הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 27% לפרטים נוספים

Sheffield engraved and embossed. Early 20th century. Cm H24.